Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві поліцейський кийком відгамселив людину посеред станції метро

У Києві поліцейський кийком відгамселив людину посеред станції метро

Що спричинило таку поведінку правоохоронця – наразі не відомо.

У Києві розслідують побиття чоловіка поліцейськими після того, як відео інциденту потрапило у мережу. Усе відбувалось напередодні на станції столичного метро, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як видно з кадрів, правоохоронець спочатку кийком щосили гамселить лежачого чоловіка. Коли ж навколо збираються глядачі, разом із прибиральницею тягне людину просто по перрону – подалі від людських очей. Що накоїв пасажир столичної підземки та чому поліцейський вирішив карати його силою просто на місці – правоохоронці обіцяють розповісти вже найближчим часом.

Напередодні повідомлялося, що в Інтернеті наробило галасу відео, на якому чоловік у формі поліцейського спершу ногами, а потім кулаками щосили гамселить затриманого безхатченка. Керівництво правоохоронних органів з’ясувало, що інцидент стався на вокзалі в Харкові.

Відео У Києві на станції метро коп кийком відлупцював лежачого чоловіка

Правоохоронець, як видно на відео з Мережі, спочатку кийком щосили гамселить лежачого чоловіка. Коли ж навколо збираються глядачі, разом із прибиральницею тягнуть людину просто по перону, далі від людських очей. Що накоїв пасажир столичної підземки, за що поліцейський вирішив карати його силою - просто на місці - правоохоронці обіцяють розповісти вже найближчим часом. 

У Києві на станції метро коп кийком відлупцював лежачого чоловіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції