У Києві поліція за тиждень встигла розкрити п'ять резонансних злочинів: затримано дев'ятьох убивць

Серед них - двоє киян, які розстріляли подружжя на бульварі Вацлава Гавела. 

Київська поліція за тиждень розкрила одразу п'ять резонансних злочинів. Це чверть усіх тяжких, що зараз розслідують. Одне вбивство висіло ще з минулого року, йдеться в сюжеті ТСН. 19.30.

Зокрема, затримали двох киян, які розстріляли подружжя на бульварі Вацлава Гавела. У них вилучили зброю і гранати. Не зміг втекти чоловік, який пиячив з подругою на парковці біля вокзалу, а потім убив її. Знайшли ще одного учасника п'яної компанії, який зчинив конфлікт у ресторані на Оболоні. Він гнався за опонентами, що сіли у таксі, застрелив одного пасажира та поранив іншого.

По гарячих слідах узяли киянина, який під мухою побив до смерті свогО батька. А також двох грабіжників, які вбили 51-річного жителя Чернігівщини. Загалом поліція заарештувала дев'ятьох убивць. Деякі з них – рецидивісти.

Київська поліція за тиждень розкрила одразу п’ять резонансних злочинів

Це чверть усіх тяжких, що зараз розслідуються. Одне убивство висіло ще з минулого року. Затримали двох киян, які розстріляли подружжя на бульварі Лепсе. У них вилучили зброю і гранати. Не зміг втекти чоловік, який пиячив з подругою на парковці біля вокзалу, а потім убив її. Знайшли ще одного учасника п’яної компанії, який зчинив конфлікт у ресторані на Оболоні. Він гнався за опонентами, що сіли у таксі, застрелив одного пасажира та поранив іншого. За гарячими слідами взяли киянина, який під мухою побив до смерті свого батька.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: