У Києві порятунок дворового кота перетворився на спецоперацію

Рятувальники попросили не розголошувати її деталей, бо задля порятунку маленького життя діяли на межі формального дотримання закону.

У Києві відбулася спецоперація з порятунку кота. Тварина без їжі та води тиждень голосила з-під даху покинутої і наглухо зачиненої будівлі, а поліція не могла зайти на об'єкт без дозволу власника, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцевий улюбленець, 3-місячне котеня, провалилося в димохід покинутої будівлі. Спершу людям було складно зрозуміти, звідки воно голосить. Будівля ж виявилася неприступною фортецею для рятувальників, поліції, і місцевих жителів. Захисники тварин спробували було потрапити на територію та врятувати кошеня, але перехожі подумали, що то мародери – і викликали поліцію. Правоохоронці ж кажуть, що без присутності представників власника будівлі будь-яка спроба потрапити на територію буде порушенням закону.

ВідеоУ столиці влаштували спецоперацію із визволення кошеняти

Споруда перебуває на балансі міністерства освіти. Додзвонитися на гарячу лінію журналісти не змогли. Тим часом один із рятувальників на свій страх і ризик видерся на дах і перевірив, чи жива ще тваринка, яка кілька днів у спеку провела без їжі та води. Спершу нікого не побачив, але потім встиг сфотографувати худорляву і виснажену істоту, котра виповзла поїсти скинутого корму.

Уже коли стемніло рятувальники таки відважуються на спецоперацію. Яким саме чином витягували кота – попросили не розголошувати. Головне результат – кіт у безпеці. У багатоповерхівці нарешті спатимуть спокійно – без нявкоту знадвору.

Кореспондент ТСН Ірина Прокоф'єва

Залиште свій коментар