Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві працівниця ЖЕКу задекларувала суперкар Tesla і чверть мільйона гривень

Комунальниця оцінила мільйонний суперкар у 50 тисяч гривень.

Працівниця ЖЕКу з Дарницького району Києва задекларувала автомобіль Tesla Model S і оцінила його лише в 50 тисяч гривень. Таку машину в Україні офіційно придбати неможливо, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Їх возять сірі дилери і продають у середньому за мільйон гривень, але судячи із декларації керівниці планово-економічного відділу ЖЕКу Тетяни Шуберт, суперкар можна придбати і за менші гроші. Принаймні в таку суму вона оцінила подарунок сина, а ще чверть мільйона гривень їй подарував батько.

Журналісти застали Шуберт у робочому кабінеті, вона саме сперечалася телефоном з одним із жителів району, у якого тече дах. Побачивши камеру, 53-річна чиновниця спробувала сховатися, але врешті таки пішла на контакт і пояснила, звідки взялася така ціна на елітний електромобіль. "Я написала в декларацію все, що в мене є. Моя особиста справа – вирішила так написати. Так оформлені документи – у декларації вказано так, як оформлено в документах", - розповіла працівниця ЖЕКу.

ВідеоПрацівниця ЖЕКу з Дарницького району Києва задекларувала дорогий електромобіль

Автомобіль "Тесла" модель "ЕС" вона оцінила лише в 50 тисяч гривень. Таку машину в Україну офіційно придбати не можливо. Їх возять сірі дилери і продають в середньому за мільйон гривень. Та судячи із декларації начальниці планово-економічного відділу КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району міста Києва" Тетяни Шуберт, суперкар можна придбати і за п’ятдесят тисяч гривень. Принаймні саме в таку суму вона оцінила подарунок сина.  

Працівниця ЖЕКу з Дарницького району Києва задекларувала дорогий електромобіль

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції