Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Націоналісти та представники релігійних організацій виступають проти проведення "КиївПрайду".

До управлінь поліції Києва доправили 56 осіб після сутичок правоохоронців та націоналістів, які протестують проти "Маршу Рівності".

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

"Біля готелю "Опера" відбувається сутичка між активістами та учасниками маршу. Правоохоронці затримали близько 20 осіб", - йдеться в повідомленні.

Представник організації "С14" Сергій Мазур тим часом повідомив, що протестувальники не чинили протиправних дій біля театру опери та балету.

"Біля Оперного театру поліція знову жорстко розігнала громадян, які прийшли забрати свої втрачені речі.  Про це їм повідомив начальник Громбезпеки і тут же їх вдруге оточили і почали силове затримання", - написав він у Facebook.

Біля Оперного театру поліція знову жорстко розігнала громадян, які прийшли забрати свої втрачені речі . Про це їм...

Posted by Сергій Мазур on Saturday, June 16, 2018

Раніше, сьогодні, 17 червня, вже відбулися сутички націоналістів та правоохоронців на розі вулиці Володимирської та бульвару Шевченка. За даними поліції, 150 осіб перекрили дорогу маршруту "Маршу Рівності", їх довелося відтіснити. Тоді було затримано 28 осіб.

Фотогалерея 20 затриманих і багато травмованих: націоналісти заявляють про розгін акції протесту проти "КиївПрайду" (5 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції