Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві прощаються з жертвами вибуху будинку на Позняках

У Києві прощаються з жертвами вибуху будинку на Позняках

На прощанні лише близькі та рідні загиблих.

Сьогодні, 25 червня, у Києві прощаються з жертвами вибуху газу у будинку на Позняках.

Як передає кореспондент ТСН, з чотирма жертвами – працівниками залізниці та їхніми родинами – прощаються на території локомотивного депо. Серед них вся родина Насті Недашковської, яка встигла вибігти з квартири на сходи.

Близькі загиблих побажали влаштувати траурну церемонію лише у вузькому колі, тому журналістів на скорботний захід не допустили.

Трьох загиблих поховають у Василькові, одного - на Південному цвинтарі в Києві. Щодо п’ятої жертви трагедії інформації немає, людина не мала стосунку до залізниці.

Нагадаємо, вибух у десятиповерховому будинку на Позняках стався вранці 21 червня. В результаті було зруйновано п'ять поверхів будівлі. 

З-під завалів будинку рятувальники дістали тіла п'ятьох загиблих. Троє із них - родина 18-річної Анастасії Недашковської. Дівчина одночасно втратила батька, матір та брата. 

Після проведення експертизи правоохоронці повідомили, що вибух, наімовірніше, спровокувала газова суміш

Відео Демонтувати пошкоджений під'їзд багатоповерхівки на Позняках швидко не вдасться

Демонтувати пошкоджений вибухом під'їзд багатоповерхівки на столичних Позняках швидко не вдасться. Розбирати напівзруйновану секцію будинку можна буде після того, як фахівці розроблять проект. Напередодні мешканцям аварійного під'їзду дозволили забрати з уцілілих квартир цінні речі. До осель трьох нижніх поверхів заходили правоохоронці та рятувальники. Власники тамтешніх квартир за допомогою відеозв'язку підказували їм, де шукати важливі для них речі.

Демонтувати пошкоджений під'їзд багатоповерхівки на Позняках швидко не вдасться

Залиште свій коментар

Вибір редакції