Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві радикали напали на учасників лесбійської конференції, близько десяти постраждалих – організаторка

Нападники застосували перцевий газ.

11 квітня у Києві представники праворадикальних організацій напали, використавши перцевий газ, на учасників "Європейської лесбійської конференції".

Про це повідомила Олена Шевченко, голова громадської організації "Інсайт", яке є організатором конференції, передає Громадське.

За її словами, внаслідок нападу постраждали близько 10 людей. "Праворадикали залили внизу все газом — постраждали з десяток людей, їм зараз промивають очі, тут працює "швидка". В декого з нападників були бити, але вони не змогли пройти всередину приміщення", — розповіла Шевченко.

Вона додала, що наразі нападники не залишили місце проведення конференції – вони досі біля входу. "Наскільки я чула, збираються приходити сюди і завтра. Ми викликали поліцію. Конференція триває", — додала вона.

За словами Шевченко, серед нападників ідентифікували учасників праворадикальних організацій "Катехон", "Традиція і порядок".

Нагадаємо, у листопаді 2018-го близько ста активістів з прапорами ЛГБТ разом з трансгендерами вийшли на ходу напередодні Міжнародного дня пам’яті загиблих від насильства трансгендерних людей.  Але радикально налаштовані молодики вирішили зірвати ходу - напали на двох жінок та канадського журналіста. Міністерство закордонних справ України засудило дії радикалів.

ВідеоОдна з лідерів ЛГБТ-руху: я щодня виходжу з дому і не знаю, чи повернуся живою

Активістка, правозахисниця, феміністка, одна з лідерів ЛГБТ-руху в Україні Олена Шевченко розповіла про проблеми людей з нетрадиційною орієнтацію в Україні. Вона зазначила, що учасники ЛГБТ-руху пишаються тим, що можуть виходити на марші рівності. Водночас вона розповіла, що виходячи з дому, не знає, чи повернеться живою. Все це через агреcію до представників ЛГБТ-руху.

Одна з лідерів ЛГБТ-руху: я щодня виходжу з дому і не знаю, чи повернуся живою

Залиште свій коментар

Вибір редакції