У Києві реконструюють історичну вулицю на Подолі

У КМДА вирішили збільшити пропускну спроможність вулиці Кирилівської.

У Києві проведуть реконструкцію вулиці Кирилівської та трамвайних колії.

Про це повідомили у прес-службі Київської міськдержадміністрації.

"Виконання робіт дозволить збільшити пропускну спроможність вул. Кирилівської з 14 тис. авто/добу до 20 тис. авто/добу", - наголосили у відомстві.

До того ж зазначається, що реконструкція поліпшить технічний стан покриття проїжджої частини, тротуарів і трамвайних колій, забезпечить безперебійний рух транспорту та пішоходів, поліпшить обслуговування населення громадським транспортом, а також позитивно вплине на екологічний стан завдяки ліквідації заторів.

Як повідомляється, замовником проектування та виконання робіт визначено КК "Київавтодор", який має знайти будівельну організацію для виконання реконструкції, розробити проектну документацію, провести та затвердити її експертизу.

"На період реконструкції буде розроблено та погоджено з Управлінням патрульної поліції Національної поліції України схему організації дорожнього руху", - додали у КМДА.

Нагадаємо, раніше тимчасовий очільник "Укравтодору" Євген Барах заявив про запровадження нового способу перевірки виконаного ремонту доріг. Тепер покращення на дорогах перевірятимуть за допомогою фотофіксації.

Залиште свій коментар

Наступна публікація