Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Громадський порядок охороняють понад 16 тисяч правоохоронців.

У центрі Києва відбулися традиційні акції до Дня перемоги над нацизмом.

Про це повідомляє кореспондент ТСН з місця події.

Зазначається, що охочі взяти участь у традиційних акціях до Дня перемоги збирались біля станції метро "Арсенальна". Люди несли із собою червоні маки, а також фотографії своїх загиблих родичів під час Другої світової війни.

На акціях вже помітили лідера "Опозиційної платформи – За життя" та нардепа Юрія Бойка, а також ще одного депутата із фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського.

Нагадаємо, 9 травня в Україні святкують День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Воно прийшло на заміну радянському святу "День Перемоги", яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно. Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам’яті та примирення, є квітка червоного маку - загальноприйнятий у світі символ відзначення пам’ятних днів Другої світової війни.

ВідеоДень перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

День пам`яті та примирення відзначає сьогодні Україна. Саме сьогодні, 8 травня, перемогу над фашистською Німеччиною відзначає більшість країн світу. У нас роками формувалась інша традиція – святкувати День перемоги 9 травня. Чому виникло дві дати? Дивіться у сюжеті.

День перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції