Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві шукають Lexus, який збив чоловіка і навіть не загальмував

Автомобіль зник із місця ДТП.

Столична поліція шукає водія автомобіля Lexus, який збив пішохода і зник. Винуватець ДТП навіть не зупинився на місці пригоди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Подія потрапила на камери, а відео з них оприлюднили в Інтернеті. На записі видно, як чоловік переходить дорогу на світлофорі, а авто на швидкості збиває його. Ця аварія сталася на Дніпровській набережній Києва.

Пішохід знепритомнів, до тями його привели перехожі. Згодом чоловіка шпиталізували зі скаргами на біль у грудях та ногах. Свідки запам'ятали номер машини, але кермувальника поліція досі не встановила. Невідомо також, на який сигнал світлофора пішохід переходив вулицю.

ВідеоСтолична поліція шукає водія Lexus, який збив пішохода і зник

Столична поліція шукає водія Lexus, який збив пішохода і зник. На відео видно, як пішохід переходить дорогу на світлофорі, в той час авто на швидкості збиває людину. Водій навіть не зупинився і зник із місця пригоди. Ця аварія сталася напередодні на Дніпровській набережній Києва. Пішохід знепритомнів, до тями його привела перехожа. Згодом чоловіка шпиталізували зі скаргами на біль у грудях та ногах. Свідки запам'ятали номер машини, але водія поліція досі не встановила. Невідомо також, на який сигнал світлофора пішохід переходив вулицю.

Столична поліція шукає водія Lexus, який збив пішохода і зник

Залиште свій коментар

Вибір редакції