Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві собака потрапив під таксі після того, як його викинув господар: Шелбі шукає родину

Поки тварина не одужає, житиме у ветеринарній клініці.

У Києві на мосту Патона автомобіль таксі збив собаку і покинув на узбіччі. Скривавлену тварину забрали небайдужі люди і відвезли до ветеринарів, які допомогли поставити її на ноги. Рятівники шукають нового господаря, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У неї великі добрі очі, однак незнайомців до себе не підпускає - ричить. Людей почала боятися після аварії. Коли перебігала дорогу, на неї налетів автомобіль таксі.

Яна саме їхала мостом Патона в Києві. Помітила, як авто зупинилося. Думала, водій допоможе бідолашній тварині. Однак поки розверталася, винуватець аварії зник, а собаку кинув на узбіччі.

Яна вирішила за будь-яку ціну допомогти тварині. Забрала до ветеринарної клініки, там потерпілу обстежили. З'ясували - хребет цілий, тож собака житиме.

ВідеоУ Києві на мосту Патона автомобіль таксі збив собаку і покинув його на узбіччі

Скривавлену тварину забрали небайдужі люди. Відвезли до ветеринарів, які допомогли поставити пса на ноги. До повного одужання він перебуватиме у лікарні. Рятівники шукають нового господаря.  

У Києві на мосту Патона автомобіль таксі збив собаку і покинув його на узбіччі

“Пошкодження двох зап'ясть і біля ока у неї зчесано, але без перелому лицевих кісток, череп теж не постраждав”, - коментує ветеринар.

Зараз собака одужує. Хоч і поволі, але вже гуляє на вулиці. За особливу вдачу Яна дала їй ім'я Шелбі, на честь ексклюзивної машини.

До цілковитого одужання Шелбі перебуватиме у ветеринарній клініці. Там запевняють: собака не безпритульна.

“Тварина соціалізована, тварина знає, що таке повідець, вміє гуляти”, - ділиться ветеринар Сергій Марченко.

Яна пробувала знайти господаря собаки. Однак з'ясувалося, що Шелбі йому не потрібна.

“Кажуть, нібито знають цю собаку, що її викинув господар”, - каже Яна.

Дівчина залюбки б забрала Шелбі до себе та не може, бо вже має домашнього улюбленця. Тож просить небайдужих людей відгукнутися - написати на сторінці Шелбі в соцмережі. І ця тварина з великими добрими очима обов'язково віддячить за любов і турботу.

Кореспондент ТСН Інна Власова

Залиште свій коментар

Вибір редакції