Перейти до змісту
У Києві стартував опалювальний сезон: скільки будинків уже підключили до тепла

У Києві стартував опалювальний сезон: скільки будинків уже підключили до тепла

Розгортання системи відбувається поступово, зауважили у КМДА.

У Києві розпочали підключення будівель до тепла. Станом на 16:00 16 жовтня тепло отримали 7,8% житлового фонду (775 будинків). 

Про це сьогодні, 16 жовтня, повідомляє КМДА.

Там зазначили, що розгортання системи відбувається поступово, оскільки різке збільшення теплового навантаження – температури теплоносія та тиску, може призвести до аварійних пошкоджень.

"Заклади соціальної сфери підключаються до опалення за індивідуальними заявками їх керівництва. Тепло вже отримують: 1,5% лікарень (5) та 0,4% від загальної кількості дитсадків (2)", — додали у КМДА.

Нагадаємо, у Мінрегіоні 15 жовтня заявили, що заборгованість за спожитий природний газ підприємствами теплопостачання перевищує 35 млрд грн. 

Відео Опалювальний сезон: де вже сьогодні мають пустити тепло

Сьогодні – 15 жовтня – українське національне свято. День теплих батарей. День, коли зазвичай починається опалювальний сезон. За нормами теплопостачання до будинків розпочнуть подавати тепло, коли середня добова температура опуститься нижче за вісім градусів. До шкіл, садочків і лікарень — нижче за 16. Де вже стартує опалювальний сезон, а де до нього ще тільки готуються – розкаже кореспондент Петро Кузик.

Опалювальний сезон: де вже сьогодні мають пустити тепло

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин