Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві три дні можуть лунати сирени через масштабні навчання з цивільного захисту

Людей просять не панікувати.

Вперше за 10 років у Києві проведуть масштабні навчання з цивільного захисту. З сиренами та евакуацією людей, йдеться в ТСН.12.00.

Вони розпочинаються вже сьогодні і триватимуть три дні. Аби не заважати містянам навчання розгорнуть лише на окремих локаціях.

Рятувальники відпрацюють як діяти в негоду та в умовах аварії на хімічно-небезпечному об’єкті. Перевірять готовність рятувальних служб до поломки теплоелектростанції та відключення від тепла районів, а ще план евакуації людей під час підтоплення міста.

ВідеоСирени та евакуація: у Києві проведуть масштабні навчання з цивільного захисту

Навчання розпочинаються вже сьогодні і триватимуть три дні. Аби не заважати містянам, їх розгорнуть лише на окремих локаціях. Рятувальники відпрацюють, як діяти в негоду та в умовах аварії на хімічно-небезпечному об'єкті. Киян закликають не панікувати, якщо почують сирену, або побачать велику кількість рятувальної техніки.

Сирени та евакуація: у Києві проведуть масштабні навчання з цивільного захисту

Загальноміську систему оповіщення задіювати не планують. Сирену вмикатимуть лише там, де тренуватимуться. Киян закликають, якщо її почують або побачать велику кількость рятувальної техніки, не панікувати.

«Мешканці Києва мають зрозуміти, вони повинні, якщо почують систему оповіщення на об’єкті, о достатньо ввімкнути телевізор, або радіоприймач, і почути, яке повідомлення буде проходити. Це навчання, тренування, ніяких дій не треба виконувати мешканцям Києва», - кажуть рятувальники.

Залиште свій коментар

Вибір редакції