Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві в 200 точках продаватимуть хліб для пільговиків зі знижкою до 70%

Власникам "Картки киянина" надаватимуть 20-відсоткову знижку.

У столиці працюватимуть 200 магазинів та кіосків із продажу соціального хліба. Там за спеціальною системою знижок реалізовуватимуть, крім іншого, батони нарізні "Київський", житньо-пшеничний подовий хліб "Український" та хліб пшеничний першого ґатунку "Пшеничний".

"Йдеться про надання пільговим та непільговим категоріям киян – власникам муніципальної "Картки киянина" - спеціальних знижок. Розмір знижок для пільгових категорій встановлено від 70% до 25%. Для непільгових категорій власників муніципальної картки киянина на соціальні види хліба діятиме знижка 20%", –  сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За результатами перших конкурсів міської влади із реалізації проєктів щодо створення мережі об’єктів роздрібної торгівлі продуктами харчування, що користуються найвищим споживчим попитом, переможцем визначено ПрАТ "Київхліб".

У 200 магазинах та кіосках можна буде придбати не лише хліб та хлібобулочні вироби, а й кондитерські вироби, цукор, чай, каву, какао, борошно, крупи, макаронні вироби, сухі продукти дитячого харчування і харчові концентрати, кавові напої, мед, варення, повидло, джем, безалкогольні напої та гарячі напої (чай та кава).

Раніше повідомлялося, що в Україні здорожчає хліб.

Відео Чому дорожчає українська картопля та хліб – пояснення експертів

Українська картопля нового врожаю вже коштує дорожче двадцяти гривень. Фермери скаржаться на неврожай через несприятливу погоду. І цибуля теж скаче в ціні. Кажуть, що і хліб у ціні зростатиме. ТСН шукала пояснення таким тенденціями.  

Чому дорожчає українська картопля та хліб – пояснення експертів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції