У Києві в парках вирішили розводити білок

Пухнастих тваринок у столиці побільшає.

У Київзеленбуді вирішили, що в парках та скверах столиці має стати більше білок. Для цього, заявляють, готові винайняти спеціаліста, йдеться в сюжеті ТСН.

Комунальники хочуть створити інфраструктуру для білок – аби їм було, де жити і чим харчуватися.

Зоолог Сергій Лопарев дефіциту в білках не відчуває. За його словами, в Києві їх зараз близько 200. І це нормальна кількість для міста.

Тим, хто хоче збільшити цю цифру, щоб було, як у Лондонському парку, фахівець радить саме британських тварин у Київ і не завозити. Бо тамтешня сіра білка може просто вигнати місцеву руду.

Головною ж загрозою для столичних білок є коти. Та люди, котрі хочуть одомашнити цих тварин. Взяті з природи білки в неволі виживають рідко. Там для них бракує простору та їжі, бо власники просто не вміють дібрати тваринкам правильний раціон. Самих горіхів недосить – це занадто жирна їжа. Білкам необхідні ще гриби й каштани.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

В Києві починається білкоманія

У столичному "Київзеленбуді" вирішили: в парках та скверах столиці цих тварин має стати більше, заявляють, що готові для цього винайняти спеціаліста. Потенційні претенденти на посаду серед своїх якостей називають вміння лазити по деревах та близьке особисте знайомство з цими пухнастими тваринами. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: