Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У київському парку люди власноруч висадили дві тисячі саджанців, аби врятувати ліс

За рік тут втратили півсотні хвойних дерев.

Дві тисячі саджанців сосни висадили кияни власноруч у Парку партизанської слави. Частину – на природних галявинах, а частину там, де довелося зрізати дерева, йдеться у ТСН.19:30.

Дворічні сіянці безкоштовно надали лісники.На посадку двох тисяч сіянців пішло дві години. А от полив любителям не довірили.

Галявину з висадженими сіянцями, щоб вберегти  від відпочивальників, огородять спеціальними знаками. Але озеленювачі переконані, те що зроблено власноруч ціниться краще, аніж чужа робота.

ВідеоКияни власноруч висадили дві тисячі саджанців сосни у Парку партизанської слави

Частину - на природних галявинах, а частину - там, де довелося зрізати дерева. Дворічні сіянці безкоштовно надали лісники. ТСН теж долучилася до корисної справи. 

Кияни власноруч висадили дві тисячі саджанців сосни у Парку партизанської слави

 Цей ландшафтний парк на лівому березі столиці площею більше 100 гектарів. За рік тут втратили півсотні хвойних дерев. Їх з’їв короїд. Короїди буквально заполонили ліси. Самі жуки малесенькі, побачити їх дуже складно.

Загальна площа всихання  лісів  через короїдів  в Україні  сягнула   чотирьох сот тисяч гектарів.  З них половина це соснові.

Всихання хвойних лісів – проблема загальносвітова. Через підвищення температури і зменшення дощів знижується  рівень ґрунтових вод.  Дерева слабшають  і у них заселяються шкідники.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції