Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбувся колоритний забіг собак разом із господарями

У Києві відбувся колоритний забіг собак разом із господарями

Це вже перетворилося на окремий вид спорту, котрий досить популярний у світі.

Змагання з драйленду пройшли у Києві. Це спорт собак і людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Драйленд – це коли пес біжить, а людина велосипедом, самокатом чи на своїх двох ним керує. Виходить така собі парна атлетика, яка відома у всьому світі, а в Україні лише набирає популярність. У нинішньому забігу участь узяли сім десятків собак, а щоб нікого не образити, нагороджували всіх.

Відео Спорт для собак і їхніх господарів: у Києві відбулись змагання з драйленду

Драйленд – це коли пес біжить, а людина велосипедом, самокатом чи на своїх двох ним керує. Така собі парна атлетика, кажуть організатори, відома у всьому світі. В Україні ж драйленд лише набирає популярність. У нинішньому забігу участь узяли сім десятків собак.    

Спорт для собак і їхніх господарів: у Києві відбулись змагання з драйленду

"Веселий, активний дурник", - це про трирічного хаскі Гурона, який грається в очікуванні свого старту. Песик любить бігати, тож ці змагання для нього – гарна нагода насолодитися улюбленою справою. В інших собак старт пізніше, тож Гурону вони голосно заздрять.

Ідея драйленду проста: і собака вигуляний, і господар здоровий. "Щоби люди виходили на природу, не сиділи вдома, відпочивали від гаджетів, дихали свіжим повітрям і займалися спортом", - пояснює організатор Леонтій Гритько. Дистанція київського забігу – 6 км.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції