Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відкрили елітну гімназію за 10 мільйонів доларів

Рівнем забезпечення закладу приємно здивовані навіть вибагливі "віпи".

Радник мера Віталія Кличка бізнесмен Ігор Ніконов витратив солідну суму на побудову гімназії для дітей VIP-персон. У ній навчатимуться нащадки політиків, спортсменів і акторів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На свято знань і відкриття закладу завітав Володимир Кличко, але спілкуватися з журналістами не схотів. Він був не єдиним представником спорту – про воротаря футбольної збірної України також у гімназії добре знають. "У нас навчаються всі діти Андрія П’ятова", - розповіла директор Тетяна Курмаз.

ВідеоТСН завітала до елітної школи, де навчаються діти депутатів, спортсменів і відомих акторів

Понад 10 мільйонів витратив на Гімназію радник мера Віталія Кличка бізнесмен Ігор Ніконов. Там навчаються діти політиків, футболістів збірної України та навіть акторів "Кварталу 95".

ТСН завітала до елітної школи, де навчаються діти депутатів, спортсменів і відомих акторів

Вчитися в новій гімназії привели своїх дітей також Степан Казанін, Василь Горбаль, Іван Мірошніченко та інші відомі особи. Коштує навчання 15 тисяч гривень на місяць – для депутатів і мільйонерів це не надто великі гроші. Діти ж зізнаються, що хочуть навчатися за кордоном, але не в школі – вже в університетах. "Топ-30 університетів США кращі за будь-який український", - вважає син політика Горбаля.

Сам Ніконов, діти якого раніше вчилися в Європі та Америці, каже, що в новому українському закладі буде не гірше. "Коли ми будували цю гімназію, вже весь досвід, який ми маємо, він уже зібраний", - пояснив він. Школа планується на повний день – із 9:00 ранку до 18:00 вечора. Дружина Дмитра Гордона Олеся Бацман не приховує, що по-доброму шокована побаченим у гімназії. "Я була у різного роду закладах за кордоном. Такого рівня – це треба ще пошукати", - каже вона.

Меценат визнав, що створення такої навчальної бази було не з дешевих. "288 мільйонів гривень – я вчора як подивився, в мене окуляри трошки почали рухатися", - сміється Ніконов. "Але вже нікуди не дінешся", - підсумував він.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції