У Києві відкривають кінотеатри, готелі та басейни: але є деякі правила

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також дозволено здавати будь-які іспити групам понад 10 осіб.

У зв'язку з пом'якшенням карантину столична влада дала дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, музеїв, театрів, басейнів та інших розважальних комплексів. Але і надалі залишається під забороною діяльність дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.

Про це йдеться в розпорядженні КМДА.

Також дозволено брати участь групам понад 10 осіб у зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних іспитах і в низці інших кваліфікаційних іспитів і тестувань.

Згідно з документом, робота басейнів дозволяється для індивідуального відвідування; для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, учнів-студентів закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старше.

Їхнє функціонування наразі можливе за умови одночасного перебування на одній доріжці до 4 осіб для індивідуальних занять та до 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метровому басейні.

У разі, якщо це 25-метровий басейн, на одній доріжці може перебувати до 2 осіб на індивідуальних заняттях та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Також пом'якшується правило допуску відвідувачів у торговельні приміщення: 1 людина на 5 кв. м (раніше - 1 осіб на 10 кв. м). Але зберігається важливість дотримання дистанції в 1,5 м між відвідувачами й носіння масок. Аналогічні правила встановлено для проведення масових заходів (раніше було заборонено проводити масові заходи за участю понад 10 осіб.).

Водночас, у фітнесцентрах відвідувачі й надалі повинні дотримуватися дистанції, адміністрація має видавати клієнтам багаторазові рушнички. Досі забороняється використовувати кулери з водою, відвідувати спа-зони та масажі, проводити заняття у групі понад 10 осіб. 

Оновлено:

Під час брифінгу 24 червня послаблення карантину в столиці підтвердив мер Києва Віталій Кличко.

"Як ви знаєте, уряд дозволив і міська влада згідно з цим видала розпорядження про відновлення роботи в столиці: ресторанів (без дитячих кімнат), кафе, басейнів – для індивідуальних тренувань. А також – проведення культурних та мистецьких заходів кількістю до 10 осіб. Можуть працювати і театри та кінотеатри – з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між ними", - зазначив міський голова.

Згідно із затвердженим документом у столиці також дозволили проведення масових заходів із дотриманням низки протиепідемічних обмежень.

 • дозволено, але без фан-зон і за умови присутності не більше 1 особи на 5 кв. м
 • відвідувачі мають весь час перебувати у масках та респіраторах, що прикривають ніс та рот
 • відстань між місцями для сидіння має бути не менше ніж 1,5 м 
 • у залах зі стаціонарним розміщенням місць для сидіння відвідувачів мають розміщувати із вільним місцем поруч, спереду та позаду. 

Готелі та інші заклади розміщення мають забезпечити:

 • можливість онлайн реєстрації для уникнення черг на рецепції
 • вжити заходів для уникнення скупчення відвідувачів та черг у холах, вестибюлях, ліфтових холах, ліфтах (не більше 1 особи на 5 кв. м)
 • окрім як під час перебування у номері/кімнаті, відвідувачі мають дотримуватися маскового режиму
 • організувати харчування рекомендовано за системою замовлень – доставка до номерів або в ресторанах за умови дотримання відстані у 1,5 м між столиками та розміщення за ними не більше як 4-х осіб
 • пляжне обладнання, якщо воно є на території закладу розміщення, має бути розташоване з дотриманням принципу соціального дистанціювання.

У столиці під час карантину заборонено:

 • перебувати в громадських будинках і спорудах, а також у громадському транспорті без вдягнутих масок або респіраторів, що закривають ніс та рот
 • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу
 • самовільно залишати місця самоізоляції та обсервації
 • проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 5 кв.м
 • перетинати державний кордон іноземцям та особам без громадянства без поліса страхування витрат, пов’язаних із лікуванням COVID-19, обсервацією
 • відвідувати заклади освіти її здобувачами у групах більше 10 осіб (окрім ЗНО та іспитів)
 • діяльність закладів дитячого оздоровлення та відпочинку
 • перевезення пасажирів у транспорті у кількості місць більшій ніж кількість місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного заходу.

Нагадаємо, закладам громадського харчування у Києві дозволили приймати гостей усередині приміщень, але з дотриманням низки протиепідемічних правил. Так, до кафе чи ресторану відтепер гості можуть увійти лише в супроводі персоналу. Клієнтів з підвищеною температурою або ознаками ГРВІ пускати всередину не будуть. Відвідувачі повинні бути в масці, коли заходять до закладу і одягати її, пересуваючись ним.

Детальніше про нові правила перебування у ресторанах та кав'ярнях Києва, читайте за цим посиланням.

Відео Загальна кількість заражених коронавірусом в Україні перевищила 38 тисяч осіб

Коронавірус не відступає. За даними Міністерства охорони здоров'я, за минулу добу виявились інфікованими ще 833 українці. Таким чином загальна кількість заражених перевищила 38 тисяч. 23 людини напередодні померли, 314 - одужали.  Більше про коронавірус

Загальна кількість заражених коронавірусом в Україні перевищила 38 тисяч осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції