У Києві вихідними перекриють центр міста через марш УПА. Схема роботи громадського транспорту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обмеженння будуть діяти цієї суботи у другій половині дня.

14 жовтня від 15:00 у зв’язку із масовими заходам у центрі міста частково перекриють рух, повідомляється на сайті КМДА. 

Згідно з повідомленням "Правого сектору" у Facebook, цієї суботи у Києві відбудеться традиційний марш УПА під гаслом “Повернемо Україну українцям!”. Марш розпочнеться о 16:00.

Відповідна заборона руху всіх видів транспорту торкнеться вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до б-ру Тараса Шевченка), бул.Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Володимирської до Бессарабської площі), вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі), Європейській площі.

Крім того, вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту. 14 жовтня від 15:00 до закінчення заходів передбачено тимчасове призупинення руху тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 та автобусів маршрутів №№24, 114, 118. У разі необхідності рух буде організовано таким чином:

Тролейбуси маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Пирогова – б-р Тараса Шевченка.

Перекриття, рух транспорту, КМДА
КМДА

Автобуси маршруту №114 від вул. Милославської до Гаванського мосту за власним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Хорива – вул. Почайнинська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі за власним маршрутом.

Перекриття рух, Київ

Автобуси маршруту №118 від ст. м. "Чернігівська" до вул. Басейної за власним маршрутом, далі – вул. Еспланадна – вул. Саксаганського (у зворотному напрямку: вул. Жилянська – вул. Шота Руставелі) – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом.

Перекриття, рух, Кмда

Нагадаємо, через затори у центрі Києва вимагають заборонити марафони. На сайті КМДА з’явилася петиція з відповідною вимогою.

ВідеоМіст на Шулявці повністю перекриють у середині грудня

Багатостраждальний міст на Шулявці повністю перекриють у середині грудня - такі плани мають у Дирекції будівництва транспортних споруд Києва. Тоді ж мають запустити об'їзд Шулявки сусідніми вулицями за вже оголошеними схемами. Нині міняють комунікації на з'їзді та виїзді зі шляхопроводу. Над ними уже повісили світлофори, але ще не запустили. Вони зупинятимуть рух на проспекті Перемоги для перетину його машинами. 

Міст на Шулявці повністю перекриють у середині грудня

Залиште свій коментар

Вибір редакції