Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві виявили радіаційно забруднену споруду

Викид небезпечних речових стався в лабораторії.

На столичному проспекті Науки стався викид радіації. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Інформацію про небезпеку рятувальники отримали в понеділок, 28 жовтня. Працівники гідрометеорологічної служби зафіксували підвищений рівень радіаційного випромінювання в будівлі фізико-хімічної лабораторії центральної геофізичної обсерваторії ДСНС України.

"В ході проведення радіаційної розвідки підтверджено наявність перевищення рівня радіаційного випромінювання всередині окремого приміщення будівлі лабораторії. Перевищення рівня радіаційного випромінювання ззовні будівлі немає", - наголосили рятувальники.

У ДСНС наполягають, що загрози персоналу об’єкту та навколишньому середовищу немає. "29 жовтня 2019 року з 9 години заплановано засідання комісії ТЕБ та НС по даному питанню з залученням представників Державної корпорації Українське державне об’єднання "Радон" з метою подальшої утилізації забруднених фрагментів будівлі", - повідомили у службі.

Нещодавно повідомлялося про виявлену потенційну загрозу радіоактивного забруднення довкілля на Одещині. Там Служба безпеки України знайшла в місті Южне небезпечні предмети. Це сталося під час планових контрольно-перевірочних заходів в одному із виробничих приміщень науково-виробничого центру. Після виявлення джерела іонізуючого випромінювання, котре перевищувало норму в 500 разів, було невідкладно проведено перевірку та локалізовано небезпеку.

Відео ТСН перевірила молоко, про перевищення рівня радіації у якому повідомило британське ЗМІ

Молоко з Рівненщини опинилось у центрі скандалу. Вражаючі результати досліджень оприлюднило британське видання The Endependent. Згідно з висновками одразу двох лабораторій, рівень радіоактивного забруднення молока перевищує норму вп'ятеро. В українському МОЗ заперечують. ТСН вирушила в село аби взяти молоко та самій віддати його на аналіз.

ТСН перевірила молоко, про перевищення рівня радіації у якому повідомило британське ЗМІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції