У Києві визначилися, хто будуватиме метро на Виноградар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість нової ділянки метро коштуватиме місту майже 6 млрд гривень.

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" повідомляє, що будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та дільницею вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар" буде виконувати ПАТ "Київметробуд". Компанія запропонувала найнижчу ціну.

Про це йдеться у повідомленні метрополітену у Facebook.

"Наразі найнижчу ціну (на 12 мільйонів 214 тисяч гривень нижче очікуваної вартості) за виконання робіт запропонувало ПАТ "Київметробуд". Відповідно до законодавства розпочато процедуру акцепту", - повідомляє столична підземка.

У системі публічних закупівель Prozorro завершено аукціон на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії...

Опубликовано КП "Київський метрополітен" Четверг, 8 ноября 2018 г.

Відповідно до опублікованого в цьому ж повідомленні скриншоту аукціону з сайту Prozorro, "Київметробуд" запропонував виконати зазначені роботи за 5,981 млрд гривень.

Нова ділянка лінії метрополітену складатиметься з двох станцій - "Мостицької" і "Проспекту Правди", а також ділянки вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Передбачається, що будівельні роботи триватимуть 36 місяців.

Фотогалерея Проектувальники показали, який вигляд матимуть нові станції метро на Виноградарі в Києві (7 фото)

Нагадаємо, "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар вартістю 6,3 млрд грн у січні 2018 року. Втім дата проведення тендеру неодноразово переносилася. Останні торги метрополітен оголосив 11 вересня. Проект будівництва затвердили ще у липні цього року.

Відео Віталій Кличко розповів про плани побудувати метро до житлового комплексу Виноградар

Залиште свій коментар

Вибір редакції