Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві вночі відбулась репетиція параду до Дня Незалежності

У ньому візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців.

У ніч проти 17 серпня на Хрещатику відбулась репетиція параду до Дня Незалежності, який відбудеться 24 серпня.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Військові відпрацьовували свої маршрути головною вулицею столиці, вчилися з якого боку крокувати, та куди завертати. За їхніми словами, на День Незалежності буде грандіозне дійство.

У Міноборони анонсували, що Хрещатиком крокуватимуть чотири з половиною тисячі військовослужбовців, серед них вперше будуть і жіночі підрозділи. Окрім цього, на центральну вулицю міста виїдуть близько 250 одиниць техніки, а також може бути задіяна й авіація.

Нагадаємо, на військовому параді на Хрещатику цього року очікується широка презентація нових зразків озброєння і військової техніки, створених вітчизняним оборонно-промисловим комплексом. Серед них - ракетне й артилерійське озброєння: ОТРК "Сапсан", високоточна система залпового вогню "Вільха", автоматизована система залпового вогню "Верба", 155-мм САУ "Богдана" тощо.

ВідеоПідготовка до параду: нічним Хрещатиком колонами крокували військові

По Хрещатику вночі колонами ходили та навіть бігали військові - так вони тренувалися до параду на День незалежності. Військові відпрацьовували свої маршрути головною вулицею столиці, вчилися з якого боку крокувати, та куди завертати. 24 серпня, запевняють, буде грандіозне дійство. 

Підготовка до параду: нічним Хрещатиком колонами крокували військові

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції