Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві ввічливий позашляховик "перевів" дідуся через восьмисмуговий проспект Перемоги

Небезпечна ситуація закінчилась вдало.

У Києві літній чоловік з важкими торбами намагався перетнути проспект Перемоги, тобто 8 смуг швидкісного руху, у місці, де немає світлофорів, йдеться у ТСН.16:45.

Перші чотири смуги дідусь подолав самотужки. А от через другу половину дороги старенького буквально "перевів" чорний позашляховик.

Водій, всупереч правилам, закрив пішохода корпусом своєї автівки і їхав поперек руху, поки не переконався, що чоловік у безпеці.

Інші водії поставилися до ситуації з розумінням.  Цей випадок зафіксували камери спостереження, проте номери вихованого позашляховика розгледіти не вдалося. Після доброго, хоча й небезпечного вчинку, машина просто поїхала.

ВідеоУ столиці водій допоміг дідусю перейти 8 смуг швидкісного руху

Літній чоловік з важкими торбами намагався перетнути проспект Перемоги. Перші чотири смуги подолав самотужки. А от через другу половину дороги старенького буквально "перевів" чорний позашляховик. Водій, всупереч правилам, закрив пішохода корпусом свого авто і їхав поперек руху, поки не переконався, що чоловік у безпеці. Інші водії поставилися до ситуації з розумінням. 

У столиці водій допоміг дідусю перейти 8 смуг швидкісного руху

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції