Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві заарештували 14 житлових комплексів скандального забудовника Войцеховського

У багатьох уже живуть люди, котрі придбали оселі в незаконно зведених будинках.

У столиці суд заарештував 14 житлових комплексів і передав їх агентству з розшуку та менеджменту активів. Тепер воно розпоряджатиметься проблемними будинками, в яких живуть люди, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На всю вулицю під новобудовою гуде трансформатор – його днями взяли в оренду, щоби до будинку повернулося світло. Однак це не найбільша проблема новенького житлового комплексу. "Ми живемо, комунікації є, ми отримуємо світло, воду, оплачуємо все, але документів ми не маємо", - кажуть його мешканці. Вони ще не знають, що на їхній ЖК суд наклав іще й арешт, бо він належить компанії, яку повязують зі скандальним забудовником Анатолієм Войцеховським, котрому інкримінували створення злочинної організації, захоплення земельних ділянок і побудову там житла. По Києву нарахували понад 40 таких об’єктів, на 14 із них Печерський суд наклав арешт.

ВідеоСуд у Києві заарештував 14 житлових комплексів, у яких живуть люди

У столиці суд заарештував 14 житлових комплексів і передав їх агентству з розшуку та менеджменту активів. Тепер воно розпоряджатиметься проблемними будинками. Однак, там живуть люди. Що сказали людям, які по-чесному купили нечесно збудоване житло - далі у сюжеті. 

Суд у Києві заарештував 14 житлових комплексів, у яких живуть люди

Це означає, що нічого з цим майном робити не можна – а ним торгують. Відділ продажу розташований на першому поверсі. Там обурюється власник квартири, якого не впускають до придбаного майна охоронці. Вони посилаються на рішення суду, чоловік викликає правоохоронців. Ті вислуховують обидві сторони, раптом охоронці питають про право власності – і тут уже нічого не вдієш, бо документально затвердженого права власності за оплачені квартири немає ні в кого в будинку.

Печерський суд на проблемні забудови не лише наклав арешт, а й віддав їх в Агентство з розшуку корупційних активів. Тепер вони є управителями будинків і їм вирішувати, що далі з ними робити. Людей, котрі придбали житло, запевняють – хвилюватися нічого: "Таке рішення гарантує права потерпілих, бо накладений арешт, управитель всього об’єкту відсутній. АРМА визначить управителя, виселяти людей насильно не будуть". Метою цих заходів є не допустити появи нових ошуканих покупців квартир.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Вибір редакції