Перейти до змісту
У Києві закінчилося метеорологічне літо, яке тривало понад чотири місяці

Вперше за 140 років цьогорічне свято Покрови завершило метеорологічне літо.

До Києва у четвер, 15 жовтня, прийшла метеорологічна осінь.

Про це повідомляється на сайті Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського.

Зазначається, що середньодобова температура повітря упала нижче +15 градусів і становила +12,3 градуса. "Вперше за 140 років цьогорічне свято Покрови завершило метеорологічне літо", — йдеться у повідомленні.

В обсерваторії наголошують, що найпізніше метеорологічна осінь приходила до столиці 7 жовтня у 1999 році.

До слова, метеорологічне літо, яке розпочалося 5 червня, в столиці тривало понад чотири місяці — 132 дні. Найдовше літо було в 2012 році – воно тривало 166 днів.

Як повідомлялося, у жовтні до України прийде справжня осіння погода з середньою температурою нижче від 15° та з помірними опадами. Середня місячна температура передбачається на рівні 7-12° тепла (в горах 6-7° тепла), що близько до середніх багаторічних значень. Водночас зазначається, що місячна кількість опадів очікується в межах середніх багаторічних значень: 30-65 мм, в Карпатах місцями 75-100 мм.

Відео Метеозалежність: чому справжня осінь в Україні досі не почалась

За метеорологічними вимірами у більшості областей України осінь навіть не почалася. Середньодобова температура ще досі тримається вище 15 градусів. Аж 3 ночі поспіль цього тижня були найтеплішими за століття. В Україні утримуватиметься тепла погода. Схід - до +22, південь +20, північ і центр +18. І найнижчі позначки до +16 очікуються на заході. Там ще й рясно задощить із вівторка. А вже в середу похолодає ще більше, до +10. І до кінця тижня ці опади із похолоданням зачеплять північні області.

Метеозалежність: чому справжня осінь в Україні досі не почалась

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин