Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві закрили на карантин кожну четверту школу через грип та ГРВІ

За тиждень у столиці захворіли майже 9,2 тисячі людей.

За минулий тиждень у Києві зареєстровано 9176 хворих на грип та ГРВІ - тих, які звернулися до лікарів.

До медичних закладів довелося госпіталізувати 290 осіб, із них 229 – діти. Про це повідомив перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник.

У столиці через високу захворюваність серед дітей були змушені призупинити освітній процес у 120 навчальних закладах: у 90 школах – повністю, а у 30 - частково. Тобто на карантині - кожна четверта столична школа. Такі дані міського департаменту освіти і науки. Керівники навчальних закладів мають право повністю або покласово призупиняти навчальний процес за відсутності 20% учнів через захворювання на грип та ГРВІ.

Єдиною профілактикою грипу є щеплення. Вакцинуватися можна після огляду та направлення сімейного лікаря. Проте нині робити щеплення вже запізно.

Відео Українські школи масово закривають на карантин через грип та ГРВІ

На вимушені канікули через грип та ГРВІ пішли школярі Луцька й Кропивницького. Напередодні через різке зростання захворюваності у навчальних закладах закривали лиш окремі класи, та це не мало ефекту. Відтак, чиновники від освіти вирішили діяти радикально: у школах не буде уроків, у гуртках - занять. Більше читайте тут 

Українські школи масово закривають на карантин через грип та ГРВІ
як грип та грві діють на організмі, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції