Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві жорстоко побили лікаря, який розповів про корупцію у медзакладі

У Києві жорстоко побили лікаря, який розповів про корупцію у медзакладі

Минулого року нападу піддалася ще одна лікарка медичного центру, яка не стала мовчати про побори.

У Києві біля клініки невідомі побили лікаря Юрія Лиску, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Наслідок нападу - синці під очами, розсічена брова та переламаний ніс.

За словами потерпілого, зробили це за його активну боротьбу проти корупції в медзакладі, де він працює - Київському діагностичному центрі Деснянського району.

Відео У Києві біля медичного закладу невідомі жорстоко побили лікаря

Синці під очами, розсічена брова та переламаний ніс – наслідок нападу двох невідомих на УЗД-спеціаліста Юрія Лиску. Напали на медика серед білого дня біля клініки, де він і працює. Переконаний, побили, бо відкрито виступає проти корупції, яку нав'язують керівники закладу.

У Києві біля медичного закладу невідомі жорстоко побили лікаря

І це вже не перший напад, запевняє Лиска. Били його і торік та погрожували пістолетом. 

Все почалося ще 2014-го. Зі слів медика, керівництво діагностичного центру Деснянського району Києва встановило так званий план для співробітників. Лікарі повинні щомісяця збирати з пацієнтів певні суми і передавати начальству. Більше того, переконує, на території закладу незаконно відкрили лабораторії з виготовлення зубних протезів та коронок.

Лиска - не єдиний, хто розповідав про корупцію. Не стала мовчати і стоматолог Наталія Проценко. На неї також напали минулого року та погрожували розправитися із дітьми. У погрозах вона звинувачує особисто керівника медзакладу Юрія Лимара.

Своєю чергою Лимар відкидає всі звинувачення - і про побори, і про підпільну лабораторію - та висуває свою версію побиття Лиски.

"На сайті Шевченківського суду є дві справи, які розглядаються, що Юрій Петрович позичив у жінок грошей на будівництво будиночка. В цілому 96 тисяч доларів. У мене немає підстав бити Юрія Петровича", - запевнив Лимар.

У Київраді заявили, що неодноразово перевіряли заклад і фактів корупції не виявили. Проте замах на медика - причина знову скликати комісію.

Поки в діагностичному центрі очікують на комісію з Київради, Юрій Лиска подав заяву в поліцію. Він каже, що своїх кривдників пам'ятає в обличчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції