Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві зникла студентка: дівчину розшукують п'ятий день

Марина Ротаєнко пішла з гуртожитку і не повернулася.

У Києві п'ятий день розшукують 18-річну студентку Марину Ротаєнко. Дівчина пішла з гуртожитку і не повернулась, йдеться у ТСН.19:30.

Мама зниклої дівчини Тетяна Ротаєнко каже, що востаннє з донькою говорила ввечері напередодні зникнення. Дівчина була у гарному настрої і ні на що не нарікала. Утім, зранку наступного дня почути її знову не змогла.

До столиці на навчання із Черкас дівчина приїхала рік тому. Близьких друзів тут не мала. "Особливо нікуди не ходила, більше у кімнаті", - каже батько дівчини

У день, коли зникла, вона хотіла розрахуватися на роботі та піти на перескладання іспиту. Утім, в обидві установи дівчинка не з'явилась. У гуртожитку, де живе Марина, з журналістами не спілкуються.

Відео У столиці загадково зникла 18-річна студентка Марина Ротаєнко

18-річну студентку у Києві шукають вже п'яту добу. Дівчинка вранці пішла з гуртожитку по особистим справам і більше не повернулась. Жодної версії, куди могла подітися дівчина, не мають ні батьки, ні поліція.  

У столиці загадково зникла 18-річна студентка Марина Ротаєнко

Студенти розповідають, коли дізнались, що Марина зникла, то розгорнули свою пошукову операцію: усюди розмістили оголошення. У поліції кажуть, що обстежили всі закапелки району. Єдину зачіпку випадково знайшли за 14 км від гуртожитку – візитницю дівчини знайшли на Контрактовій площі.

Батьки зізнаються, що донька зникає вже не вперше. "У 2016 році зникла з невідомих причин на три дні. Ми й досі не знаємо, чому", - каже батько Марини. Де була увесь цей час, дівчина, ймовірно, не пам'ятала.

Батьки зниклої просять усіх, хто бачив чи побачить Марину, звертатись до поліції.

Кореспондентка ТСН Олена Гущик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції