У Києві зупиняється увесь громадський траспорт - Аваков

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це буде запроваджено у столиці від 22 березня.

У Києві через посилення карантинних заходів, у зв'язку з коронавірусом, зупиниться увесь пасажирський транспорт.

Про це у коментараях до свого посту написав на Facebook міністр МВС Арсен Аваков.

 "Київ зупиняє пасажирські перевезення, крім працівників екстрених служб, аптек і продмагів. Від неділі (22 березня)", - зазначив Аваков.

Коментар Авакова
Facebook/Арсен Аваков

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Через епідемію київські комунальники дезінфікують милом цілий Київ

Працюють вони у посиленому режимі. Дезінфікують будинки, дороги та зупинки громадського транспорту. Озброївшись гумовими рукавичками, відром та шваброю до прибирання долучились і ДжеДАІ. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Через епідемію київські комунальники дезінфікують милом цілий Київ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції