Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Київавтодорі" показали карту всіх відремонтованих доріг

У мерії обіцяють, що оновлені дороги служитимуть не менше 8-10 років.

Комунальна корпорація "Київавтодор" опублікувала відео, на якому показала карту відремонтованих доріг у столиці за період від 2015 до 2018 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

У комунальній корпорації зауважують, що у 2013 році у місті відремонтували всього 9 км доріг, у 2014–2015 роках ця цифра досягла вже 165 км, у 2016 – 200 км, а у 2017 – 301,5 км автошляхів і проїздів.

У "Київавтодорі" також зазначили: там, де дороги ремонтують не капітально, переходять від "ямкового" ремонту до середнього - коли на все полотно дороги влаштовують новий асфальт суцільним покриттям. Так, у 2016 році середній ремонт здійснили на 44-х об’єктах, у 2017 - на 93-х, цього року - на 42-х.

У КМДА наголосили, що всі об’єкти капітального ремонту мають гарантію 5 років. Проте оновлена дорога після такого ремонту зазвичай служить 8-10 років.

Як повідомлялося, київська міська влада планує облаштувати велодоріжками тротуари, які мають для цього необхідну ширину.

ВідеоПід Києвом жителі двох сіл за тиждень зібрали гроші і відремонтували дорогу

Жителю села Крюківщина набридло їздити на роботу ямами замість асфальту. І він сам відремонтував дорогу, яка веде на Київ. Автодор не реагував на листи місцевих мешканців. Тож Микола Косенко просто дав оголошення в інтернеті. За кілька днів зібрав із миру по нитці. Тепер вулиця Чабанівська – як шосе. 

Під Києвом жителі двох сіл за тиждень зібрали гроші і відремонтували дорогу

Залиште свій коментар

Вибір редакції