У київській гімназії, де евакуювали учнів, вибухівку не знайшли: як заклад щодня потерпає від "мінування"

У київській гімназії, де евакуювали учнів, вибухівку не знайшли: як заклад щодня потерпає від "мінування"

Керівництво гімназії розповідає, що втручання поліції не рятує.

У київській гімназії №32, де зранку 10 вересня через повідомлення про замінування терміново евакуювали всіх учнів, вибухівку не знайшли.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Заклад розташований у центрі столиці. Жоден навчальний день у вересні не відбувся згідно з розкладом, бо кожного дня псевдомінери повідомляють у поліцію, що в будівлі закладена вибухівка.

Мінують школу вже увосьме за 10 днів. Спочатку дітям було страшно. Нині - звикли. Звикли і поліціянти.

Керівництво гімназії розповідає, що втручання поліції не рятує. Школу все одно "мінують". Тільки влітку надійшло 10 повідомлень.

"Кожна перевірка займає годину-півтори. Ми втрачаємо в освітньому процесі. А ми хотіли б, щоб наші діти навчалися. А ми спокійно працювали", - каже заступниця директора гімназії з навчально-виховної роботи Альона Солом'яна.

Відео Столична гімназія щодня потерпає від псевдомінерів

Школу в середмісті Києва замінували вже восьмий раз від початку навчального року. Тобто, жоден навчальний день у вересні не відбувся там згідно з розкладом. Бо щодня псевдомінери повідомляють у поліцію, що в будівлі закладена вибухівка. Сьогодні теж. Чим завершилася спецоперація і чи знайшли псевдомінера – у сюжеті.  

Столична гімназія щодня потерпає від псевдомінерів

Батьки почали збирати підписи. Хочуть направити звернення до СБУ, МВС та до президента.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Нині досліджують, хто причетний до злочину.

"Працівники поліції проводять бесіди з вчителями, щоб з'ясувати, можливо, хтось був ображений або траплялися якісь конфліктні ситуації", - повідомила пресофіцерка Печерського райвідділку поліції міста Києва Оксана Тищенко.

Але поки що марно, гімназія щодня потерпає від псевдомінерів. Якщо зловмисників знайдуть, то їм загрожує до 6 років тюрми.

Читайте також:

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів