У Київській області розшукують кенгуру-втікача

У Київській області розшукують кенгуру-втікача

Тваринка втекла із приватного звіринця.

У Київській області розшукують кенгуру, який втік напередодні вдень із етнокомплексу "Українське село". Він розташований у селі Бузова на Житомирському напрямку, про це йдеться в ТСН.12.00.

Момент втечі кенгуру втрапив на відео із камер спостереження, а напередодні ввечері, кажуть пошуковці, бачили тварину за кілька кілометрів від комплексу, навіть опублікували кадри із слідами кенгуру.

Нагадаємо, нещодавно в Австралії маленький кенгуру врятувався після того, як його збила машина, він застряг у решітці радіатора та опинився за сотні кілометрів від дому. Водій з родиною зупинилися, щойно зрозуміли, що збили тварину. Однак, на місці зіткнення кенгуру не знайшли і вирішили, що той втік. Люди добряче здивувалися, коли наступного дня, вже за три сотні кілометрів од місця аварії, почули шум у машині. За решіткою радіатора застряг маленький кенгуру — валлабі. До нього викликали ветеринара, утім, стрибуну пощастило, він відбувся лише подряпинами, і після ретельного обстеження його випустили у дику природу. 

 

 

Відео З етнокомплексу в Київській області втік кенгуру

У Київській області розшукують кенгуру. Сумчастий втік напередодні вдень із етнокомплексу "Українське село". Воно знаходиться у селі Бузова по Житомирському напрямку. Момент втечі кенгуру втрапив на відео із камер спостереження, а напередодні ввечері, кажуть пошуковці, бачили тварину за кілька кілометрів від комплексу, навіть опублікували кадри із слідами кенгуру. Тих, хто побачить тварину, просять зателефонувати - у мережі вказали номер телефона. Чому кенгуру оселився в українському етнокомплексі та як йому вдалося втекти - дивіться вже у наступних випусках ТСН

З етнокомплексу в Київській області втік кенгуру

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів