Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Двом організаторам незаконного бізнесу оголошено про підозру.

У готелі у центрі Києва поліція викрила місце розпусти, замасковане під стриптиз-клуб.

Про це повідомляє столична поліція.

Правоохоронці встановили, що у закладі позмінно працювали 10-15 дівчат. Окрім танців, вони надавали клієнтам інтимні послуги, вартість яких стартувала від 6 тисяч гривень.

Половину грошей дівчата забирали собі, половину віддавали сутенерам.

Під час обшуків у стриптиз-клубі та за місцем фігурантів справи поліцейські вилучили гроші, кредитні картки, мобільні телефони та чернетки з записами, які долучили до кримінального провадження.

Двом організаторам незаконного бізнесу оголошено про підозру, збирається доказова база стосовно інших фігурантів.

Поліція відкрила кримінальне провадження за сутенерство. Підозрюваним загрожує до семи років позбавлення волі.

Нагадаємо, у листопаді минулого року у Києві правоохоронці припинили діяльність мережі нічних клубів, в яких танцівниці працювали повіями. Зловмисники організували надання сексуальних послуг у мережі стриптиз-клубів, розташованих у готелях Києва. Директор одного з клубів схиляв працівниць до проституції. Вартість послуг становила 200 доларів. Половину дівчата віддавали адміністратору клубу, яка передавала їх директору. Загалом у протиправну діяльність було втягнуто близько 20 працівниць. 

ВідеоТСН перевірила, чи готове українське суспільство до легалізації проституції

Одна з древніх професій, що дотепер не має офіційного статусу, принаймні в Україні. Проституцію треба узаконити - таке днями заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко. Чиновник вважає, що це дозволить зменшити корупцію. Та чи готове наше суспільство поставити в один трудовий ряд з інженерами, лікарями, вчителями і політиками повій, - ТСН перевіряла. 

ТСН перевірила, чи готове українське суспільство до легалізації проституції

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції