Перейти до змісту
У Київському метро нагадали, коли повністю відмовляться від експлуатації жетонів

Вже наприкінці 2019 року у столичній підземці діятиме лише електронна оплата.

Жетонами у Київському метрополітені можна буде користуватися до 31 жовтня 2019 року – після цієї дати будуть застосовуватися лише електронні засоби оплати.

Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен".

"Останній день користування жетонами в підземці 31 жовтня. Далі - тільки електронні засоби оплати (Закон України про електронний квиток та розпорядження КМДА щодо впровадження автоматичної системи оплати проїзду).  Хто платить карткою метро - економить вже, бо при поповненні картки на 50 поїздок кожна коштує 6,5 грн. Хто користується іншими картками (проїзний, Картка киянина, е-квиток...) також вже економить і час, і кошти", - йдеться у повідомленні.

Там також підкреслили, що тим пасажирам, які досі користуються жетонами, варто перейти або на картку метро, або на електронний квиток. Пільгові категорії можуть користуватися карткою киянина або проходити через ручний контроль із оригіналом документу, який дозволяє безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року на касах Київського метрополітену встановили термінали. Пасажири можуть безготівково придбати та поповнити картку метро або проїзний квиток.

Відео У Києві заявили про старт будівництва двох нових станцій метрополітену

Півстоліття тому їх придумали і тільки зараз вирішили будувати. Сьогодні в Києві заявили про старт будівництва станцій "Мостицька" і "Проспект правди". Три роки, 6 мільярдів гривень і 150 тисяч нових пасажирів метро щодня - такі цифри сьогодні озвучили Петро Порошенко та Віталій Кличко.  

У Києві заявили про старт будівництва двох нових станцій метрополітену

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин