У КМДА назвали кількість будинків із холодними батареями та пояснили причину відсутності опалення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У "Київтеплоенерго" запевнили, що здійснюють теплопостачання до усіх будинків.

У Києві здійснюється теплопостачання на усі житлові будинки, що обслуговуються житлово-експлуатаційними дільницями, проте через пориви тепломереж частина мешканців залишаються без опалення.

Про це повідомили у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА.

"КП "Київтеплоенерго" подало тепло на усі будинки, що обслуговуються комунальними ЖЕД. Станом на 30 жовтня у зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли в процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків", - заявили у відомстві.

ВідеоОпалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався. Про це заявив мер Віталій Кличко в прямому ефірі "Сніданку з 1+1". Проте, тепло у столичних квартирах з'явиться лише до кінця наступного тижня. Стільки часу комунальникам треба, аби підготувати до запуску мережі, які постраждали через тривалу відсутність гарячої води. 

Опалювальний сезон у столиці вже розпочався - Кличко

Своєю чергою, за даними Департаменту, будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключені на 65%, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками.

"Звертаємо увагу, тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями, що оперативно усуваються. За період від 20 жовтня КП "Київтеплоенерго" ліквідували понад 600 пошкоджень теплових мереж", - додали у відомстві.

Нагадаємо, у столиці після кількох місяців в оселях нарешті почала з'являтися гаряча вода. Попри офіційний запуск гарячого водопостачання, гаряча вода залишається відсутньою у кількох районах. Крім цього, у Києві також офіційно розпочали і опалювальний сезон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції