У КМДА попередньо визначилися із сумою грошей, яку виділятимуть пільговикам на проїзд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Монетизацію пільг мають впровадити в усій Україні.

У Києві готуються запровадити монетизацію безоплатних поїздок громадським пасажирським транспортом для пільгових категорій. Щомісяця таким громадянам виплачуватимуть по 240 грн.

Про це йдеться в проекті розпорядження Київської міської державної адміністрації, пише УНІАН.

"Затвердити на 2018 рік розмір щомісячної готівкової виплати окремим категоріям громадян, які мають пільги з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських та приміських маршрутах - метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі (крім залізничного та річкового транспорту) - у сумі 240,00 грн", - йдеться в проекті документа.

Нагадаємо, 14 березня цього року уряд визначив соціальні нормативи у сфері транспортного обслуговування для надання можливості монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах. Відповідною постановою затвердили соціальну норму кількості пільгових поїздок, а також розподіл пільгових поїздок транспортом загального користування на міських та приміських маршрутах, що необхідно для визначення розміру щомісячної готівкової виплати.

"Монетизація усуває несправедливість нерівномірного доступу до зазначеної пільги, а пільговики одержать можливість витратити гроші на свій розсуд", - зазначили в прес-службі Кабміну.

Ухвалення постанови дозволило органам місцевого самоврядування надавати пільги окремим категоріям громадян із оплати проїзду в готівковій формі.

За даними Мінсоцполітики, на монетизацію пільг в Україні 2018 року буде потрібно близько 20 млрд грн.

ВідеоДиректор Департаменту державної соцдопомоги Мінсоцполітики розповів про монетизацію пільг

У березні цього року урядовці запропонували монетизувати пільги на проїзд. Тобто гроші, які місцева влада розподіляла між перевізникам, яким вірила практично "на слово", будут цілеспрямовано отримувати пільговики. От тільки суми ці різні, в залежності від області. На всі проблемні питання відповість Віталій Музиченко -  директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики.  

Директор Департаменту державної соцдопомоги Мінсоцполітики розповів про монетизацію пільг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції