У КМДА розповіли, коли оголосять новий тендер на ТЕО будівництва метро на Троєщину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На майбутні будівельні дії перенесення тендеру не впливатиме, стверджують у держміськадміністрації.

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян заявив, що тендер на розробку ТЕО метро на Троєщину оголосять наступного тижня. 

Про це йдеться в повідомленні прес-служби КМДА.

"Повторний тендер буде оголошений уже на наступному тижні. Причина такого кроку – зміна джерела фінансування: попередній мав фінансуватися із міського бюджету, а новий будемо фінансувати коштами міського бюджету та власними коштами КП "Київський метрополітен", – наголосив заступник голови міськдержадміністрації.

За його словами, ні на строки розробки ТЕО, ні на майбутні будівельні дії перенесення тендеру не впливатиме. 

"На даному етапі необхідно провести деякі роботи з уточнень джерел фінансування. Це юридична процедура. Вона не вплине на заплановані терміни реалізації проекту", – цитується у повідомленні Давтян.
 
Як повідомлялося, "Київський метрополітен" заявив, що тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) будівництва метро на Троєщину скасовано.

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження із новими термінами будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену. Він обіцяє збудувати метро на Троєщину до 2025 року.

Відео Заблоковані турнікети та штурм управління метро: харків'яни вимагають повернення старих тарифів

Два тижні тому міська влада підняла вартість квитків у міському транспорті. Учора судді ухвалили рішення: на час розгляду справи призупинити дію нових тарифів. Утім, усупереч цьому рішенню сьогодні транспорт вийшов на маршрути за підвищеними тарифами. На знак протесту активісти заблокували турнікети в метро, пасажирам пропонували ігнорувати нові ціни та класти п'ять гривень на стіл черговому по станції. 

Заблоковані турнікети та штурм управління метро: харків'яни вимагають повернення старих тарифів

Залиште свій коментар

Вибір редакції