Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У КМДА розповіли, на яких станціях столичного метро насамперед і коли з'явиться 4G

Протягом року послуга швидкісного інтернету має з'явитися на всіх станціях.

У березні цього року на перших станціях столичного метро з'явиться 4G-зв'язок. Зокрема, це будуть станції "Академмістечко", "Житомирська", "Святошин", "Сирець", "Дорогожичі", "Героїв Дніпра", "Мінська", "Оболонь".

Наприкінці 2020-го - на початку 2021 року швидкісний мобільний інтернет обіцяють на всіх станціях та тунелях. Про це йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

Вже погоджені всі важливі технічні аспекти з метрополітеном, оператори надали необхідну технічну документацію та завезли до України перші партії спеціального обладнання для побудови мережі. Затримка – за отриманням законних підстав для початку виконання монтажних робіт у метро, відповідне рішення про плату за телеком-доступ до об’єктів комунальної власності має ухвалити Київрада.

Як повідомлялося, мобільні оператори "Київстар", Vodafone і lifecell завершили тендер з пошуку підрядника для будівництва 4G в Київському метрополітені. У ньому переміг технологічний гігант з Китаю Huawei.

Відео 4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

4G-інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку. В мережі вони почали переглядати ще більше відео, а також транслювати онлайн власний контент. 

4G-Інтернет змінив вподобання мільйонів українських абонентів мобільного зв’язку

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції