У квартирі в Києві знайшли мертве подружжя. Їхня дворічна дитина ледь дихала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше дівчинку з батьками шукали в одній з груп району.

У Дніпровському райні Києва 11 травня правоохоронці та рятувальники знайшли в одній з квартир трупи чоловіка та жінки. Їхню виснажену дворічну дитину госпіталізували медики.

Про це повідомляє "Інформатор".

Як розповіли сусіди загиблих, вони відчули неприємних запах на сходовій клітці 9 поверху і викликали поліцію і рятувальників. 

Співробітники ДСНС відчинили двері квартири на 7-поверсі і знайшли тіла чоловіка і жінки. Також там була дитина - дівчинку двох років на руках винесли в машину швидкої допомоги.

Раніше дівчинку з батьками шукали в одній з груп району. Сусіди кажуть, що сім'я не була благонадійною - зловживали наркотиками. У четвер, 2 травня, в квартирі чули скандал. Після цього всі зникли. Відзначимо, що поліцію викликали ще коли сім'я зникла. Однак квартиру поліцейським ніхто не відкрив, а виламувати двері на той момент ще не було ніяких підстав.

Нагадаємо, 4 травня у Києві у зеленій зоні парку "Супутник" в районі Караваєвих Дач знайшли повішеним хлопця. Очевидці стверджують, що за кілька годин до цього бачили хлопця живим. Він йшов вулицею з кількома людьми.

ВідеоТруп за шафою та нестерпний сморід. У Львові від витівок літньої жінки потерпає весь під'їзд

Труп за шафою, голодні собаки та нечистоти по всій квартирі. У Львові від витівок літньої жінки потерпає цілий під'їзд. Сусіди переконані: пенсіонерка психічно хвора і становить для них загрозу. Не раз зверталися у поліцію і до міських чиновників, але марно. 

Труп за шафою та нестерпний сморід. У Львові від витівок літньої жінки потерпає весь під'їзд

Залиште свій коментар

Вибір редакції