Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У поліції пообіцяли жорстко відреагувати на погром табору ромів у Голосіївському парку

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Поліція відкрила кримінальне провадження за погром табору ромів у Голосіївському парку Києва, відповідальність за який взяли на себе "Національні дружини".

Про це повідомляє поліція Києва.

Кримінальне провадження відкрито за статтею "хуліганство" Кримінального кодексу України. В рамках провадження правоохоронці обіцяють встановити і притягнути до відповідальності всіх активних учасників цієї події.

"Поліція жорстко реагуватиме на порушення закону незалежно від того, членами яких організацій є порушники. Ніхто немає права здійснювати незаконні дії, ставити псевдо ультиматуми чи заради піару проводити показові погроми щодо інших громадян. Зокрема, і щодо представників етнічних меншин", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 6 червня представники "Національних дружин" розібрали табір ромів у Голосіївському парку міста Києва. На фото, яке вони оприлюднили на своїй сторінці у Facebook видно, як "нацдружинники" демонтували імпровізовані помешкання за допомогою кувалд та сокир. Згодом фото було видалено із соцмережі.

ВідеоПричиною нападів радикалів на ромів може бути політика чи відвертання уваги

Учорашній погром на Тернопільщині став уже третім за місяць. І може бути не останнім, побоюються правозахисники. Правоохоронці радикалів карають не надто активно за такі дії, і це породжує безкарність. Та й самі акції, припускають, можуть мати подвійне дно. За ними може ховатися зовсім не міжетнічний конфлікт.

Причиною нападів радикалів на ромів може бути політика чи відвертання уваги

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції