Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У президентській резиденції під Києвом мисливці вбивають червонокнижних звірів, а туші їдять собаки - еколог

Заслужений природоохоронець України розповів про незаконні полювання.

Поблизу села Залісся Броварського району Київської області у президентській резиденції "Залісся" проводять полювання на оленів та лосей, попри заборону. Про це повідомив Директор громадської організації "Київський еколого-культурний центр" еколог Володимир Борейко на сайті організації.

За словами природоохоронця, в лісі валяються туші вбитих лосів і оленів, які обгризають собаки. Він опублікував жахливі фото вбитих тварин, які йому надали жителі сусідніх сіл, розташованих поряд з мисливської президентською резиденцією "Залісся".

вбиті олені у президентському заповіднику 2
Київський еколого-культурний центр
вбиті олені у президентському заповіднику 3
Київський еколого-культурний центр

"10 років тому президент Ющенко підписав Указ про створення там національного парку, але наступна влада в особі Януковича-Порошенко-Зеленського цей Указ не виконала. І що б не писав нам перший заступник Офісу Президента Сергій Трофімов, що, нібито, полювання зараз там не ведуться, це все брехня. Кожну субботу- неділю в районі заказнику Велеківское болото в Залісся ведуться полювання силами кількох десятків мисливців", - написав він.

вбиті олені у президентському заповіднику 4
Київський еколого-культурний центр

Борейко розповів, що 5 січня 2020 року був у "Заліссі" і особисто чув більше 40 пострілів. 

"Полювання ведуться як з облавних вишок, яких в "Заліссі" близько сотні, так і з індивідуальних вишок. Так як мисливці стріляють по тваринах будучи п'яними, вони роблять багато підранків, які потім йдуть в ліс і там гинуть. Подивіться на ці обгризені бродячими собаками туші диких тварин. Тут не тільки олені, але і лось, який зараз занесений до Червоної книги, але його недавно вбили мисливці у Заліссі. Туші цих тварин були знайдені в кварталах 18, 27, 22 недалеко від заказника Велеківское болото в резиденції "Залісся", - розповів еколог.

Також він опублікував фото офіційної відповіді першого заступник керівника Офісу Президента Трофімова про те, що зараз у "Заліссі" не полюють.

вбиті олені у президентському заповіднику 5
Київський еколого-культурний центр

"У цих державних організаціях діє заборона на проведення полювань, якої вони неухильно дотримуюються", - йдеться у документі.

Нагадаємо, у грудні 2019 року в Мережі виникло обурення серед користувачів через депутата Верховної Ради від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Нестора Шуфрича, який вбивав тварин в Намібії, серед яких були і рідкісні види. 

Відео Червонокнижного молодого лося убили в перший день полювання на Чернігівщині

В Україні популяція лосів на межі зникнення, нараховується максимум 4,5 тисяч особин. Протягом десяти років популяція цих тварин скоротилася ледь не втричі. Хто замахнувся на тварину, намагалася з’ясувати ТСН.  

Червонокнижного молодого лося убили в перший день полювання на Чернігівщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції