Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У середмісті Києва на опорі ліхтаря помітили величезного пітона

Плазуна забрали зоорятівники.

У столиці зоорятівники впіймали тигрового пітона, який примостився на опорі ліхтаря просто на фасаді житлового будинка на вулиці Жилянській, йдеться у ТСН.

Плазуна помітив перехожий і зателефонував до Служби порятунку тварин. Фахівець визначив, що змія неотруйна, тож зняв пітона без спеціального обладнання - руками. Двометрову тваринку прилаштували на тимчасовий догляд до чоловіка, який тримає екзотичних змій та павуків, доки розшукають господаря.

Про знахідку повідомили поліцію. Пітона повернуть власнику після того, як він доведе, що тварина його і пояснить, як так вийшло, що змія опинилася на вулиці.

"Спочатку пробував палицею з петлею. Але він з петлі постійно вислизав. Я побачив, що він не агресивний. В принципі дружелюбно був налаштований. А міг кидатися на палицю, міг шипіти", - розповідає рятувальник.

Про подальші пригоди пітона у київському середмісті – дізнавайтесь у вечірньому випуску новин ТСН о 19:30.

ВідеоУ середмісті столиці двометровий пітон примостився на опорі ліхтаря

Зоорятівники впіймали тигрового пітона, який примостився на опорі ліхтаря - прямо на фасаді житлового будинка в середмісті. Його помітив перехожий і подзвонив до Служби порятунку тварин. Фахівець визначив, що змія не отруйна, тож зняв пітона без спеціального обладнання - руками. Двометрову тваринку прилаштували на тимчасовий догляд до чоловіка, який тримає екзотичних змій та павуків.

У середмісті столиці двометровий пітон примостився на опорі ліхтаря

Вибір редакції