Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці для водіїв змінили швидкісний режим

Міська влада визначила вулиці, де можна їхати швидше, ніж зазвичай.

У Києві автомобілі можуть рухатися зі швидкістю 80 км/год замість дозволених у містах 50 км/год. Але це стосується лише 17 ділянок, на яких є по кілька смуг для руху у кожен бік, немає наземних пішохідних переходів та світлофорів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед таких вулиць Набережна на правому березі міста, проспект Перемоги, частина Кільцевої, проспект Бажана тощо. На трьох шляхах (проспекті Соборності, вулиці Міській та Броварському проспекті) швидкість збільшать лише після того, як автодорівці перекладуть асфальт.

ВідеоНа 17 вулицях столиці водіям дозволили їздити зі швидкістю 80 кілометрів за годину

Рішення стосується 17 ділянок, на яких є по кілька смуг для руху у кожен бік, відсутні наземні пішохідні переходи та світлофори. Серед них - набережна на правому березі міста, проспект Перемоги, частина Кільцевої, проспект Бажана. На трьох шляхах - проспекті Соборності, вулиці Міській та Броварському проспекті швидкість збільшать лише після того, як автодорівці поремонтують асфальт. 

На 17 вулицях столиці водіям дозволили їздити зі швидкістю 80 кілометрів за годину

Загалом їхати швидше водії зможуть тільки тоді, коли на автошляхах встановлять відповідні знаки із позначкою "80", а триватиме таке задоволення лише упродовж восьми місяців – з 1 квітня до 1 листопада.

Як повідомлялося, на двох столичних вулицях, проспектах Перемоги та Бажана, вже стоять патрульні із радарами. Нині вони зупиняють порушників та попереджають, а вже з наступного тижня почнуть штрафувати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції