Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці на квартиру журналістки претендує офіційно померлий житель Луганщини

Правоохоронці розпочали пошуки аферистів.

Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом спроби шахрайського заволодіння квартирою журналістки Марії Адамської, яка померла півроку тому. Провадження зареєстроване за статями про замах на вчинення злочину та шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Їх санкції передбачають позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна. Поліцейським стало відомо, що 88-річний чоловік, який не є родичем Марії та проживає на непідконтрольній Україні території Луганщини, нібито минулого місяця відкрив спадкову справу щодо її майна у Києві у приватного нотаріуса. В ході розслідування журналіст Сергій Гальченко встановив, що чоловік з такими анкетними даними помер 11 років тому.  

Як повідомлялося, в Україні з'явився новий вид афери, коли невідомий пробує заволодіти майном під виглядом родича. До схеми долучаються нотаріуси та чиновники.

ВідеоШахраї намагаються заволодіти квартирою померлої журналістки Марії Адамської

Столична прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом спроби шахрайського заволодіння квартирою журналістки Марії Адамської, яка померла півроку тому. Санкції передбачають позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна. 88-річний чоловік, який не є родичем Марії та проживає на непідконтрольній Україні території Луганщини, нібито минулого місяця відкрив спадкову справу щодо її майна у Києві у приватного нотаріуса.

Шахраї намагаються заволодіти квартирою померлої журналістки Марії Адамської

Залиште свій коментар

Вибір редакції