Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці на виклик швидкої до 1,5-річної дитини приїхав п'яний лікар

Батьки викликали поліцію.

У столиці на виклик до півторарічного хлопчика, який не міг дихати, приїхав лікар, що ледь стояв на ногах. У кімнату до хворого пройти не зміг і не вимовив жодного слова, доки не прибула поліція, яку викликала налякана мама, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жінка спершу списала дивну поведінку та повільну ходу лікаря на втому. Але коли відчула запах перегару – обурилася і до дитини не підпустила. Поки чоловік допомагав малечі дихати, намагалася викликати нову бригаду, а коли не вдалося, подзвонила в поліцію.

Екіпаж приїхав із новими медиками. Вони одразу діагностували стеноз гортані, зробили укол і повезли маму з дитиною до лікарні. Горе-медик вимагав керівництва.

"У нього були розширені зіниці, червоне обличчя, заторможена трошечки мова і був легкий запах алкоголю. Ну, такий... вчорашній", - розповіла інспектор поліції Діана Іваникіна.

Вона з напарником супроводили медика до керівництва. Після розмови той відмовився пройти перевірку. Послався на те, що хворий і вживає ліки на спирту. Чому, якщо хворий, поїхав до дитини, не відповів.

У підсумку керівникам лікаря оголосили догани, сам медик звільнився за власним бажанням.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Відео У Києві лікар швидкої допомоги вийшов на роботу напідпитку

Залиште свій коментар

Вибір редакції