Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці несподівано почався мор диких качок

Неприємна подія трапилась у мікрорайоні Теремки.

Біля озер одного з районів Києва масово вмирають дикі качки. Волонтери, що намагаються врятувати птахів, нарікають на невідому отруту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Трупи збирають досі, а врятувати вдалось лише з десяток з майже сотні качок. Ярослав намагається допомогти пернатим. "Вони спочатку стають кволі, перестають літати і помирають", - пояснює він. Рятувати птахів узявся весь мікрорайон – кволих особин поять активованим вугіллям, а більш активних тримають в ящиках, аби доправити в притулок для птахів.

ВідеоНа озері у Києві потруїли диких качок

Масова смерть диких качок у Києві. Неприємна подія трапилась у мікрорайоні столиці Теремки. Птахи мруть біля озер по сьогоднішній день. Місцеві бояться за здоров'я дітей та домашніх тварин. 

На озері у Києві потруїли диких качок

Декілька днів тому біля озера бачили розкиданий хліб, политий червоною рідиною. Тамара Щур припускає, що птахів навмисно отруїли. "Ішов хлопчика і сказав, що бачив, як поливали хліб червоною рідиною. І оце ми ввечері знайшли пакет, перчаточки лежали поряд, серветки. Нібито томатний сік, і в тому пакеті порошок", - розповіла вона. Інша місцева жителька Аліна Семенова пояснює, що качки були практично ручні, бо їх годував весь мікрорайон. Птахи зимували біля озер, гніздилися, вилуплювалися нові пташенята.

Хто заподіяв лихо пірнатим – поки що не відомо, над цим питанням уже працюють у Держпродспоживслужбі. "Ми виключили пташиний грип і хворобу Касла. Було обстежено весь каскад озер, відібраний свіжий матеріал, дослідження ще тривають", - повідомив заступник начальника відділу протиепізоотичної роботи Роман Матвійчук. Місцева громада влаштувала цілодобове спостереження за озерами, аби убезпечити здоров’я своїх дітей і домашніх тварин.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

Залиште свій коментар

Вибір редакції