Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники рухаються до центру Києва.

У Києві розпочався хід на честь дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери. Люди зібралися біля університету Тараса Шевченка  з державними, партійними та червоно-чорними прапорами націоналістів.

Фотогалерея Смолоскипна хода на честь Бандери в Києві (10 фото)

Учасники ходу скандують гасла: "Слава Україні!", "Слава українській нації!", "Україна понад усе!". Чутно звук барабанів, які відбивають ритм. Також учасники підпалили смолоскипи на честь провідника ОУН Степана Бандери і пошани до його ідей.

ТСН.ua веде стрім-трансляцію цієї події.

Як повідомлялося, у своєму Facebook директор Інституту національної пам'яті України Володимир В'ятрович зауважив, що досі немає жодної серйозної біографії Бандери. "Бандера - символ, який будить бурхливі емоції (люту ненависть чи безмежне захоплення), що не дають спокійно проаналізувати його життя та спадщину. Він став ним ще за життя і зумів достойно нести цей тягар до загибелі. Тому залишається ним після смерті. Символом боротьби українців за свободу, яку ненавидять, або захоплюються нею", - зазначив він.

ВідеоРосійські міфи про Україну - "розіп’яті хлопчики" та "жидобандерівці"

Росія формує свою власну реальність, як правило в розріз із здоровим глуздом. "Секретні матеріали" вирушають у світ "розіп’ятих хлопчиків" та "жидобандерівців". Буде смішно і страшно водночас.

Російські міфи про Україну - "розіп’яті хлопчики" та "жидобандерівці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції