У столиці розпочинається опалювальний сезон

У столиці розпочинається опалювальний сезон

Спочатку опалення ввімкнуть у лікарнях, школах та дитсадках.

Опалювальний сезон у Києві має розпочатися вже у понеділок, 30 вересня. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Тепло мають подати за індивідуальними заявками до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших закладів соціальної сфери. У помешканнях батареї вмикатимуть пізніше. Згідно із законодавством багатоквартирні будинки почнуть гріти тоді, коли середня добова температура повітря впродовж трьох днів - буде нижчою восьми градусів тепла", - розповіли у студії. 

Зазвичай опалювальний сезон в Україні розпочинається 15 жовтня.

Нагадаємо, 27 вересня повідомлялося, що Мінрегіонбуд розробив законопроєкт, в якому пропонує створити так звану житлово-комунальну інспекцію. Орган буде контролювати якість надання послуг у сфері ЖКГ та захищати права споживачів.

Наприклад, якщо в опалювальний сезон у помешканнях українців холодні батареї, громадяни зможуть зателефонувати до цієї інспекції і оплата за послугу теплопостачання тимчасово не буде нараховуватися.

Відео Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Уряд обмежив вартість однієї гігакалорії до 1400 гривень. Нині вартість тепла по Україні коливається від 1200 до 2200 в різних регіонах. При однаковій ціні на газ та зарплатах у галузі подібна різниця необґрунтована, вважають у Кабміні. За попередніми оцінками, зниження тарифів у всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть на 40% менше.    

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів