Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці відбулося громадське обговорення проєкту закону про Київ

Документ у першому читанні ухвалив парламент.

У столиці відбулись громадські обговорення ухваленого у першому читанні закону про Київ. У дискусії взяли участь архітектори, історики, юристи, економісти та громадські діячі, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Автори, депутати від партії "Слуга народу", розповіли, що документ передбачає повернення українській столиці реального місцевого самоврядування та побудову ефективної системи управління містом на основі найкращих світових практик. Так, закон передбачає, що усі рішення столичної влади, в тому числі і усі земельні питання, будуть приймати прозоро.

Місцеві громади отримають більше важелів для впливу на неї. Київський міський голова буде одночасно очолювати Київраду і виконавчий орган - Магістрат. Як і раніше, він обиратиметься шляхом прямих виборів. Магістрат стане ключовим виконавчим органом, що організовує життєдіяльність міста.

"Кожен закон повинен строго відповідати Конституції України. Це 33 стаття, де написано, що окремим законом міста Києва і Севастополя призначається місцевими органи самоврядування і виконавчі органи», - каже депутат Київради Олександр Омельченко.

Відео У столиці відбулись громадські обговорення прийнятого у першому читанні закону про Київ

В дискусії взяли участь провідні архітектори, історики, юристи, економісти та громадські діячі. Автори закону розповіли, що їх закон передбачає повернення українській столиці реального місцевого самоврядування та побудову ефективної системи управління містом на основі кращих світових практик.  

У столиці відбулись громадські обговорення прийнятого у першому читанні закону про Київ

Усі зауваження і правки до закону автори законопроекту пообіцяли врахувати до остаточного ухвалення документа. Планують провести обговорення в усіх районах столиці.

"Ми взяли на опрацювання найкращих фахівців – це Європейська хартія самоврядування, і декларація ООН, де напрацьовані найкращі сеанси того, як сьогодні має виглядати місто", - каже нардеп фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції